Menu
Blokační linka non-stop

   +420 733 618 871

Linka pro nové zákazníky   +420 244 404 943
Blokační linka non-stop
+420 733 618 871

Maziva a oleje

Společnost Erneks Invest distribuuje svým zákazníkům motorové oleje a maziva značky Lukoil. Kromě produktů pro automobily nabízí také rozsáhlý sortiment průmyslových a plastických maziv.
Pro váš pro vozový park vytvoříme individuální mazací plán. Doporučíme vhodný motorový a převodový olej jak pro osobní či nákladní automobil, tak pro motocykl. Nabízíme i speciální oleje pro stavební a zemědělské stroje. Pro každý motor vybereme ten správný olej.

Kontakty oleje a maziva

V případě zájmu poskytujeme našim zákazníkům také poradenství v oblasti olejového hospodářství Můžeme zajistit nejen vhodné technologie, ale i legislativu. Díky optimalizaci a na míru vybraným olejům jsme schopni snížit objem Vašich skladových zásob, a ušetřit tak peníze za menší sklad a samozřejmě i prostor pro jiné využití.

K dispozici máme také značková plastická maziva pro nejrůznější druhy zařízení a brzdové kapaliny Lukoil. U všech produktů klademe velký důraz na zdravotní aspekty a na životní prostředí. Distribuci všech maziv zajišťujeme až do Vašeho skladu.

Likvidace použitých olejů

Z důvodu povinnosti zpětného odběru odpadních olejů přechází tato na dodavatele maziv, tedy Erneks Invest s.r.o.. Tento odběr je zajišťován společností Rekla spol.s.r.o., která od Vás bezplatně odebere odpadní oleje za účelem jejich dalšího využití.
Jakmile tedy ve Vaší společnosti vznikne potřeba odvozu odpadních oleju tohoto typu, kontaktujte prosím našeho smluvního partnera společnost Rekla spol.s.r.o. na této mailové adrese: info@rekla.cz

Dodací podmínky

Dodávky produktů zajišťujeme v běžně dostupných baleních (20/4 l kanystry, sudy 205 l, 1000 l kontejner), v rámci zajištění vykrývání objednávek našich partnerů je možné dodat do 5 pracovních dnů, stáčený olej z 1000 litrových kontejnerů, což umožňuje i snížení skladových zásob. Stáčený olej dodáváme od objednávky nad 500 lt.

Technický servis zahrnuje

  • Vypracování podrobných individuálních mazacích plánů Vámi servisované techniky
  • Zajištění technického školení pro Vaše pracovníky
  • Rozbory olejů za účelem diagnostiky a predikce stavu agregátů
  • Poradenská činnost při volbě optimálního mazacího prostředku včetně optimalizace Vašich skladových zásob
  • Likvidace olejů zdarma dle Vašeho požadavku
  • Pravidelná komunikace
  • Přímá podpora prodeje

Mezi naše atributy patří solidnost, spolehlivost, profesionalita.
Vždy hledáme pro zákazníky a obchodní partnery vhodné individuální řešení na míru.Mgr. Robert Volenec - CEO